Акустична система JBL Go – візьми музику з собою

Акустична система JBL Go – візьми музику з собою

Вітчизняний ринок нарешті побачив нову ультрапортативну акустику від компанії Harman. Назва системи - JBL Go і вона головним чином адресована молодим людям, що завжди перебувають в русі. Відмінною рисою акустики стали її яскравий корпус, недорога ціна і відмінна якість звуку.
Акустика JBL Go здатна відтворювати музичні файли буквально від будь-якого мобільного джерела. При цьому пристрій не обов'язково повинен мати Bluetooth – систему можна підключити по кабелю через мініджек. А якщо враховувати, що в JBL Go є вбудований мікрофон, то система легко перетворюється в гарнітуру. Для відповіді на дзвінки і регулювання гучності звуку, на верхній грані пристрою передбачені відповідні кнопки.
Автономну роботу колонки забезпечує акумуляторна батарея ємністю 600 мА/год, При тривалому прослуховуванні музики на максимальній гучності акумулятор тримає заряд протягом 5 годин.
Розмір пристрою – 68.3х82.7х30.8 мм, так що його легко покласти в кишеню або невелику сумку. Також JBL Go оснащена кліпсою для кріплення ремінця і перенесення колонки, наприклад, на рюкзаку або в руці.

Ультрапортативна колонка випускається в цілій гамі яскравих кольорів:

- червоний
- помаранчевий
- сірий
- жовтий
- чорний
- бірюзовий

Фото, відео