Американці придумали нову захисну плівку для смартфонів

Американці придумали нову захисну плівку для смартфонів

Кожен користувач мобільних гаджетів знає, яку користь приносить захисна плівка. Аксесуар захистить девайси від негативного впливу і надовго збереже привабливий зовнішній вигляд.
Вченими Технологічного інституту Америки нещодавно було оголошено про новий метод, який дозволяє отримати подібні плівки. Для створення міцних і довговічних аксесуарів вони використовували метод атомно-шарового осадження.
Конкретним зразком використання даної технології стала бар'єрна захисна плівка високої якості, яка здатна надати повну захист OLED-дисплея вашого смартфона. Для виробництва плівки використовували оксиди металів, так як вони можуть похвалитися високими експлуатаційними характеристиками. Цей факт дуже важливий, так як сучасні плівки не можуть похвалитися особливою стійкістю.
Саме даний факт призвів до того, що дослідника Самуїла Грема і його колег зацікавила можливість використання атомно-шарового осадження для підвищення якості захисної плівки. Це вдалося і, як результат, ми маємо нову плівку, здатну захистити гаджети за будь-яких обставин.
Такі захисні плівки сприяють продовженню терміну роботи ваших улюблених гаджетів. При цьому використовувати подібний захист можна практично для будь-якого типу дисплея, незалежно від пристрою.
Нова технологія дозволяє вести контроль процесу аж до молекулярного рівня і сприяє створенню найтоншої захисної плівки практично без дефектів. І це факт, адже вченим вдалося добитися незначної товщини – всього 10 нм.