ASUS випустила комплект Cerberus: мишка, клавіатура і килимок

ASUS випустила комплект Cerberus: мишка, клавіатура і килимок

Виробник ASUS представив комплект для введення даних під назвою Cerberus. У набір входять клавіатура, мишка і килимок і він стане кращим рішенням для тих, хто звик багато часу проводити за комп'ютером, насолоджуючись іграми.
Клавіатура Cerberus Gaming Keyboard має мембранний тип і підключається до ПК через роз'єм USB. Користувачі побачать 12 кнопок від F1 до F12, кнопки для управління гучністю і медіаплеєром. Cerberus Gaming Keyboard може похвалитися наявністю двох кольорів підсвітки - червоного і синього. Все це вмістилося в розмірах 471х186х41 мм при вазі 1,1 кг. Окрім того клавіатура оснащена захистом від вологи, так що випадково розлита рідина їй не страшна.
Що стосується миші Cerberus Gaming Mouse, то розроблена вона з урахуванням особливостей людини. Це означає, що мишка відмінно підходить для правшів і для лівшів. Максимальна роздільна здатність сенсора - 2500 точок, при чому користувач сам може перемикати значення: 500, 1000, 1500, 2500 точок на дюйм. У мишці є 5 кнопок управління, кабель USB. Її розміри - 124,9х68,7х40,1 мм.
Килимок Cerberus Gaming Mouse Pad покритий спеціальним текстурованим матеріалом, що забезпечує точне управління мишкою. Це значно спрощує ігровий процес і дозволяє насолоджуватися віртуальною реальністю, не турбуючись про дрібниці.

Фото