Автомобільний тримач UF-X – стильний і легкий

Автомобільний тримач UF-X – стильний і легкий

Зовсім недавно ринок вибухнув черговим автомобільним тримачем від виробника UF-X. Модель ідеально підходить для будь-якого мобільного телефону, планшета або навігатора і впишеться в салон будь-якого автомобіля.
Тримач має компактний розмір і надійно фіксує гаджет без будь-яких кріплень. А все завдяки тому, що в основі новинки використовується потужний неодимовий магніт. Пристрій виготовлений у формі монети, і кріпиться він до приладової панелі через особливий двосторонній скотч. Стійка виконана у вигляді шарніра, що забезпечує кут повороту 360 градусів.
UF-X став справжнім проривом і навіть отримав премію «Прорив року» на CIAME-2014 – автовиставці міжнародного класу. Металевий диск, до якого кріпиться гаджет, змінний і має магнітні властивості. Є 2 варіанти – для планшетів і телефонів. Верхня частина диска покрита спеціальною окантовкою. Все це разом створює потужне співвідношення та закріплює гаджет нерухомо навіть в умовах бездоріжжя.
Новинка вже отримала велику популярність і широко використовується. Головна її перевага в компактному розмірі, надійності, красивому зовнішньому вигляді і бюджетній ціні.

Фото