Бездротова гарнітура Level On Wireless від Samsung вже з'явилася у продажу

Бездротова гарнітура Level On Wireless від Samsung вже з'явилася у продажу

В Samsung вирішили розширити свою лінійку «розумних» Bluetooth аудіоаксесуарів, показавши шанувальникам бездротову гарнітуру Level On Wireless . Крім нових навушників, виробник представив аудіоадаптер Samsung Level Link.
Гарнітура накладного типу отримала амбушюри, здатні пригнічувати зовнішні шуми. Крім того, в кожному навушнику є 3 вбудованих мікрофони, що забезпечують стабільне і якісне звучання і чіткість звуку. Особливо добре це відчувається при використанні Level On Wireless в якості бездротової гарнітури.  Завдяки двошаровій мембрані надмірна вібрація пригнічується, шуми зменшуються, а звук відтворюється в широкому діапазоні частот.
Крім того, новинка отримала сенсорну панель управління і функцію Sound Sharing, що дозволяє власникам цих навушників обмінюватися своєю музикою між собою.
Адаптер Level Link здатний перетворити дротові навушники, телевізори або колонки в бездротові. Для цього достатньо під'єднати аудіоадаптер до пристрою, синхронізувати його з гаджетом по Bluetooth і насолоджуватися результатом.  При цьому, синхронізований з адаптером пристрій може працювати в двох режимах: прийому і передачі аудіосигналу.
Загалом, Samsung зробив все для того, щоб гаджети стали ще комфортнішими. Навушники Level On Wireless стали справжнім відкриттям і цілком можуть скласти конкуренцію відомим Beats by Dr. Dre.

Фото, відео