Безпечне житло разом з «розумною» камерою Peeple

Безпечне житло разом з «розумною» камерою Peeple

Кожна людина хоче, щоб житло було комфортним та безпечним. Тепер для того, щоб убезпечити квартиру від зловмисників, не потрібна установка складної охоронної системи. А варто звернути увагу на новий проект під назвою Peeple.

Під такою назвою ховається маленька камера, яка закріплюється на вхідних дверях. Пристрій транслює картинку з житла на смартфон і ви знаєте хто до вас приходив в той чи інший час.

Якщо в двері постукали або спробували увійти в квартиру, Peeple автоматично включає режим запису і відправляє повідомлення на мобільний телефон. Так що вам не обов'язково вставати з дивана для того, щоб знати що до вас прийшли очікувані або не дуже гості. За такий варіант відеоспостереження відповідає спеціальний додаток, який встановлюють на пристрої з iOS і Android.

Встановити камеру Peeple на двері нескладно - ви інтегруєте девайс в дверне вічко. Пристрій оснащений джерелом живлення і спеціальними датчиками. Зв'язок з камерою підтримується через Wi-Fi, але повідомлення на телефон гаджет надсилає смс-кою.

Поки створений прототип камери Peeple і ропочався збір коштів для запуску серійного випуску. Вартість попереднього замовлення на Kickstarter становить 99 доларів.

Фото, відео