Binauric представили гарнітуру OpenEars

Binauric представили гарнітуру OpenEars

У компанії Binauric мабуть дуже люблять оригінальні рішення. Особливо це видно з останньої розробки – гарнітури OpenEars, що дозволяє не тільки насолоджуватися улюбленими композиціями, але й залишати голосові замітки і відправляти їх друзям. Все це тепер можливо за допомогою унікальної технології HearThrough. До речі, технологія дозволяє не тільки відправляти голосові файли, але і бути в курсі, що відбувається в навколишньому світі. Гарнітура невелика, легка і зручна, так що користуватися нею дуже комфортно.
Записувати через навушники можна як свій голос, так і навколишні звуки. Звук виходить об'ємним, чітким і ваші близькі почують голос так, ніби знаходяться поруч з вами.
В гарнітурі є конденсаторний мікрофон MEMS, що гарантує високу якість запису звуку. Та й розмовляти через OpenEars теж зручно і не доводиться підносити мікрофон до самого рота.
Незважаючи на те, що новинка має кабель, вона синхронізується з гаджетами по Bluetooth. По суті проводом з'єднані навушники, там же знаходиться мікрофон. Варто відзначити сумісність аксесуара з операційними системами iOS і Android. OpenEars можуть підключаться до камери GoPro, що дозволяє записувати повноцінні відео, попутно коментуючи їх.
На даний момент проводиться збір коштів на Kickstarter. Перші покупці, які вже встигли замовити новинку, отримають її в листопаді, іншим доведеться почекати до березня наступного року.

Фото