Blue Freedom —гідроелектростанція в кишені

Blue Freedom —гідроелектростанція в кишені

Універсальні мобільні батареї на сьогоднішній день зустрічаються на кожному кроці і розробники навіть не намагаються здивувати користувачів новим дизайном, розмірами або терміном роботи. Здавалося б, в період існування чохлів з сонячною батареєю, атомних УМБ і навіть печі, заряджає гаджет від горіння дров, нічого нового придумати вже неможливо. Але творцям унікального аксесуара це вдалося – вони показали світові кишенькову ГЕС.
Справжня гідроелектростанція без проблем поміщається в кишеню, рюкзак або просто в руку.  Для того, щоб пристрій почав виробляти енергію, достатньо наявності ставка або річки. Blue Freedom оснащена компактним генератором 5 Вт і акумулятором, ємність якого становить 5000 мА/год. Аксесуар спокійно може зарядити кілька девайсів на раз, завдяки наявності в корпусі двох портів USB.
Змусити ГЕС працювати зовсім нескладно: достатньо опустити турбіну у воду, все інше залишивши на суші. Турбіна обертається, виробляючи електроенергію. Потім до портів підключається гаджет, який заряджається від акумулятора пристрою.  Робочі температури аксесуара знаходяться в діапазоні 5-40 °С.
На даний момент серійне виробництво апарату поки що не налагоджено. Автори створили прототип і одночасно запустили на Kickstarter акцію по збору коштів. Крім того, кожен бажаючий отримав шанс зробити попереднє замовлення. Обійдеться це диво інженерної думки в 219 доларів США.

Фото, відео