Bluetooth-гарнітура Plantronics Explorer 10 - бюджетна мобільність

Bluetooth-гарнітура Plantronics Explorer 10 - бюджетна мобільність

Бездротова гарнітура Plantronics Explorer 10, хоч і є бюджетною моделлю невеликого розміру, оснащена рядом корисних функцій, серед яких зниження зовнішніх шумів, відтворення музичних файлів, вказівок по GPS-навігації, і підтримка голосових повідомлень при розряді батареї і підключенні пристрою.
Гарнітура зручно кріпиться як до правого, так і до лівого вуха. Її положення легко змінюється поворотом вушного гачка. Вага нової версії Explorer всього 10 грам.
Аксесуар має підтримку Bluetooth версії 3.0 з A2DP, радіус дії – 10 метрів, що зрозуміло вже з самої назви. Працює новинка на базі вбудованого процесора DSP, що відповідає за якісний звук і вихідний сигнал.
Автономна робота гарнітури в режимі активного використання становить 11 годин, а в режимі очікування – цілих 12 днів. Пам'ятати про зарядку пристрою не доводиться – аксесуар сам нагадає вам про це. Зарядити пристрій можна через Micro USB-порт, який входить в комплект поставки.
На жаль, інших відтінків, крім чорного творці не передбачили, але в принципі Explorer 10 має класичний дизайн і інший колір їй навряд чи підходить.

Фото