Чого очікувати від нового iPhone 7?

Чого очікувати від нового iPhone 7?

Достеменно відомо, що нова модель iPhone побачить світ в 2016 році, але згідно з останніми чутками офіційний реліз новинки відбудеться вже цього літа.
Нещодавно в компанії Apple зробили анонс нового iPhone 7, представивши його як повноекранний смартфон з діагоналлю 12-15 см. Крім змін у зовнішньому вигляді смартфон, отримає більше внутрішньої пам'яті, камеру 40 МП та інших «примочок».
Окрім представлення нового iPhone 7, в Apple покажуть світові нову ОС IOS 9. Презентація відбудеться вже цього літа і хто знає, можливо, автори захочуть показати світу новий смартфон?
Крім того, є ймовірність, що в компанії в планах впровадження дисплея з роздільною здатністю 4К. Якщо таке станеться, то у смартфона не буде конкурентів на ринку. Крім якості картинки, ймовірно, що новий флагман отримає надміцне сапфірове скло, чого не вдавалося домогтися в попередніх моделях пристроїв. Якщо це вийде, телефон стане тоншим.
Продуктивність iPhone 7 може збільшиться за рахунок збільшення об'єму оперативної пам'яті. Ймовірно, що замість 1 Гб, розробники поставлять 2 Гб, новий 4-ядерний процесор і графічний чіп.
Ентузіасти вже змоделювали прототип iPhone 7 і прийшли до висновку, що розміри складуть приблизно 140 х 60 х 3 мм. А це вже означає, що новий смартфон стане найтоншим у світі.
Залишилося недовго чекати того часу, коли ми побачимо що революційного запропонує нам Apple в особі нового iPhone. Але вже можна зробити висновок, що це буде щось вражаюче і несхоже на те, до чого ми звикли.

Фото, відео