Четверта версія Microsoft Surface Pro вийде вже в травні?

Четверта версія Microsoft Surface Pro вийде вже в травні?

Приблизно рік тому, 20 травня 2014 Microsoft показали світові третє покоління планшетів Surface Pro 3. Гаджет завоював любов шанувальників по всьому світу, але вже прийшов час компанії показувати свої нові розробки.
Швидше за все, в новинці залишиться дисплей з діагоналлю 12 дюймів. Залишать автори і попередню роздідльну здатність 2160х1440 пікселів. У свою чергу планшет отримає процесор п'ятого покоління Intel Core 5. Також планується оснастити планшет накопичувачами SSD з максимальним об'ємом до 1 терабайта і впровадити в пристрій цілих 16 Гб оперативної пам'яті. Що стосується батареї, вона стане трохи меншою за розміром, і одночасно отримає велику ємність.
Незрозуміло правда, якщо планшет вийде вже в травні, то, як у нього може бути ОС Microsoft Windows 10, адже, як відомо, нову операційну систему представлять світу тільки цього літа. З цієї інформації також виходить, що Surface Pro 4 буде випущений не раніше осені. Такий варіант більш вірогідний ще й тому, що планшет очікувано складе конкуренцію iPad Pro, вихід якого запланований на другу половину 2015 року.
Як би там не було, згідно з найсвіжішою інформацією, дебютує Microsoft Surface Pro 4 на спеціальному заході в середині травня. Принаймні так повідомляють анонімні джерела друкованого видання SlashGear. Дана інформація з'явилася після проведення конференції Microsoft BUILD, яка відбулася у квітні цього року.