Що нового чекати від Apple iOS 9 і поліпшеною Siri?

Що нового чекати від Apple iOS 9 і поліпшеною Siri?

У понеділок, 8 червня компанія Apple провела велику презентацію оновлення своїх продуктів. Захід пройшов у рамках Worldwide Developers Conference 2015 – конференції для розробників зі всього світу. Основну роль приділили своєї мобільної операційної системи iOS, яку оновили вже до 9 версії.
Голосовий помічник iOS 9 - Siri став більш швидким і розумним, збільшивши ці показники на 40% . Крім того, Siri оснастили режимом Proactive Assistant, покликаним аналізувати дані і вгадувати ваші подальші дії.  Наприклад, помічнику тепер під силу включати плеєр при підключенні гарнітури і інші, більш «розумні» дії. Розробники подбали про те, щоб інтегрувати Siri не тільки в систему, але і в додатки. Програма здатна відшукати фотографії з конкретною людиною на них або знайти папку з робочими файлами. При отриманні вами інформативних смс, програма встановить нагадування, наприклад, не забути про заплановану зустріч або піти з подругою по магазинах.
Розробники змінили назву додатка Passbook, якому присвоїли ім'я Wallet і тепер у нього користувачі можуть додати свої колекції подарункових карт та купонів на знижки. Зміни торкнулися програми «Примітки», в якому тепер можна редагувати текст, вставляти контент інших програм. До речі, у додатку створений функціонал для рукописних заміток. Скористатися всіма можливостями програми можна на всіх портативних гаджетах Apple.
Не забули автори і про платіжній системі Apple Pay, у якої тепер є додаткові банки і партнери. Виробник запевнив, що вже в липні система відправиться в Англію і місцеві користувачі зможуть не тільки оплачувати свої покупки, але і автобусні та ж/д квитки.
Приємно радує той факт, що Apple почав роботу над своїм картографічним сервісом. Сервіс отримав назву Transit і підтримує крім іншого, карту руху громадського транспорту.
Дуже цікавим рішенням стала мультизадачність, присвоєна робочого столу. Користувачі можуть одночасно відкрити на екрані різні додатки, вибираючи їх режим - 50х50 % або 70х30 %.
Для оновлення операційної системи iOS 8 до 9 версії знадобиться 1,6 Гб вільної пам'яті. Скористатися всіма перевагами iOS 9 зможуть власники таких пристроїв: iPhone версій від 4S до 6 Plus, iPod touch5, iPad.
Дата виходу публічної версії iOS 9 – липень цього року. Тоді операційна система стане доступна для бета-тестування. А вже восени ми зможемо спостерігати за фінальним релізом нового продукту від Apple.

Фото, відео