Щоб дізнатися калорійність їжі, тепер достатньо лише фотографії

Щоб дізнатися калорійність їжі, тепер достатньо лише фотографії

Для тих, хто стежить за тим, що він їсть і знає як рахувати споживані калориии, є хороша новина. Компанія Google працює над впровадженням функціоналу, що визначає це по фотографії. При цьому функція здатна розпізнавати повністю всі інгредієнти конкретної страви, незалежно від складності її приготування.
Робоча назва проекту Im2Calories, і він буде визначати, скільки калорій міститься в страві через використання камери гаджета.
Творці запевняють, що програма зможе надавати інформацію з великою точністю. Більш того, вона визначає, які додані приправи в страву і розраховує кількість кожного конкретного інгредієнта виходячи з розміру тарілки.
Поки що немає інформації, з якою точністю програма зможе визначити, скільки калорій міститься в конкретній страві, але розробники обіцяють, що функція буде розвиватися і відображати коректні дані. Сьогодні вже є програми, здатні виконувати цю задачу, але дані на них потрібно вводити в ручному режимі. У свою чергу, Im2Calories обіцяє автоматичні розрахунки і значну економію часу.
На даний момент невідомо коли буде повноцінний запуск функції, але у Google обіцяють, що він обов'язково відбудеться.