Corning Gorilla Glass представила захисне скло з антивідблисковими властивостями

Corning Gorilla Glass представила захисне скло з антивідблисковими властивостями

Виставка Computex традиційно радує шанувальників гаджетів цікавими проектами і свіжими рішеннями. Ось і компанія Corning вирішила продемонструвати свою нову розробку у сфері захисних стекол підвищеної надійності.
Почати мабуть варто з того, що тепер всі нові аксесуари від виробника отримають олеофобне покриття. Даний факт дуже порадував, адже більшість бюджетних гаджетів не може цим похвалитися. Крім того компанія вирішила додати склу антивідблискові властивості для більшого комфорту користувачів.
На виставці всі бажаючі могли ознайомитися з новим склом для планшетних комп'ютерів від Corning з отвором, який і є новим антивідблисковим покриттям. Завдяки розробці працювати з планшетом на вулиці в сонячний день стало набагато простіше і про проблему поганої видимості можна забути.
Варто також зазначити, що покриття нанесене на дві сторони скла, що забезпечує чітке зображення і відсутність спотворень. Першими, хто отримав антиблікове захисне скло стали планшети від Lenovo. Тепер на черзі гаджети інших виробників, в тому числі і смартфони.

Фото, відео