Creative показала оновлений варіант навушників Aurvana In-Ear Plus

Creative показала оновлений варіант навушників Aurvana In-Ear Plus

Розробники представили дві моделі: Aurvana In-Ear3 Plus і Auvana In-Ear2 Plus. Перша отримала два мікродинаміки, з урівноваженим якорем. При цьому один навушник відтворює низькі, другий – високі частоти. В основі навушників використовується вигнута звукова трубка, що розділяє звук від різних динаміків.
В Creative заявляють, що навушники забезпечують високий рівень шумоізоляції (до 98%) за рахунок впровадження конструкції AuraSeal, а також використання силіконових вушних вкладишів. Покращилися і зовнішні характеристики. Зокрема, матеріалом кабелю стала безкиснева мідь, як обплетення використовувався плетений нейлон, завдяки якому шнур не сплутується. Aurvana In-Ear2 Plus відрізняється від свого побратима сітчастими динаміками і шумоізоляцією на рівні 95%.
Що стосується технічних даних, то діапазон частот Auvana In-Ear3 Plus з чутливістю 122 дб/мВт знаходиться в межах 10 Гц – 17 кГц. Поряд з цим, «молодша» модель отримала 110 дБ/мВт діапазон частот 15 Гц-16 кГц.
Обидві новинки підійдуть для роботи з мобільними гаджетами за рахунок вбудованого пульта управління і мікрофона.  Навушники сумісні з більшістю сучасних смартфонів, що працюють на iOS та Android. Підключаються навушники через роз'єм 3,5 мм типа «мініджек».

Фото