Робимо селфі з допомогою кишенькового монопода

Робимо селфі з допомогою кишенькового монопода

Багатьох користувачів цікавлять компактні моноподи, які легко поміщаються в кишені. Серед різноманіття пропозицій на ринку інколи буває складно знайти підходящий варіант. Ми вирішили зробити це за вас і знайшли ідеальне рішення – кишеньковий монопод для селфі.
Розмір монопода в складеному вигляді – 18 см, що лише підтверджує його «кишеньковість». Такі невеликі розміри досягаються за рахунок спеціального кріплення затискача для смартфону. Затискач дуже нагадує кріплення для екшн камери.  В робочому стані розміри «селфі-палки» складає 89 см, що не надто відрізняється від габаритів стандартних моноподів.
На кріпленні кишенькового монопода є спеціальне дзеркало, що дозволяє використовувати основну камеру замість фронтальної і отримувати набагато кращу якість селфі, ніж звичайним способом.
Підключити аксесуар до смартфону простіше простого. Кнопки управління розташовані на ручці монопода. Щоб підключити пристрій до гаджету потрібно просто включити монопод шляхом утримування кнопки протягом 5 секунд. Якщо кнопка засвітилася синім кольором, це означає «палицю» можна використовувати за призначенням.

Фото