Десятка кращих виробників початку 2015

Десятка кращих виробників початку 2015

За підсумками першого кварталу 2015 року лідером з випуску смартфонів прогнозовано стала компанія Samsung, при чому перемогла вона з великим відривом. За 3 місяці з початку року, корейський гігант поставив в куточки світу 83 мільйони гаджетів, що становить 24,3%, в Apple же реалізовано 61,6 мільйона або 17,9% ринку.

Компанія Samsung забезпечила ринок смартфонами в різному ціновому діапазоні, що дозволило гаджетам залишатися затребуваними постійно, адже серед продукції бренду і недорогі смартфони і мобільні телефони середнього цінового сегмента. На противагу, у тих же Apple продажі впали після свят, що закономірно для дорогих апаратів.

Цікаво, що до двійки лідерів не приєдналися компанії Microsoft і Sony. Одна і друга компанії не хваляться великими успіхами в просуванні своїх моделей.

У топ 10 увійшло 9 компаній з Азії, 7 з яких з Китаю. Вибивається з цього списку лише Apple. Цікавим є ще й той факт, що в список топових компаній потрапив бренд Vivo, який спеціалізується на відносно дорогих моделях з просунутим звуком.