Для офісних працівників створена «розумна» табуретка Zami Life

Для офісних працівників створена «розумна» табуретка Zami Life

Розробили концепт голландці, які вважають, що для людини «розумних» речей не буває багато. І тепер до списку гаджетів, що спрощують життя, додалася ще й табуретка. Автори назвали стартап Zami Life. Призначення пристрою - допомога в прийнятті правильної пози тим, хто має сидячу роботу. Так що немає нічого дивного в тому, що авторами проекту стали голландський дизайнер та хірург-ортопед.

Чоловіки зробили цікаву вигнуту табуретку. Однак розробники запевняють, що така форма підвищує активність людини, яка сидить на Zami Life , і дозволить хребту приймати оптимальний вигин.

Табуретка не була б «розумною», якби обмежувалася тільки своєю формою. На ніжках гаджета розміщені спеціальні датчики, які і фіксують положення сидячого. Для отримання інформації доведеться завантажити на смартфон додаток, яке і буде відображати потрібну інформацію на екрані телефону. Зовнішній вигляд табуретки простий, і одночасно, стильний, так що вона стане надійним помічником вашій спині красивим прикрасою навіть самого нудного офісу.

Є два варіанти табуретки:

 

  • 1. дерев'яною основою
  • 2. металевою основою

 

При цьому вага дерев'яного варіанту досягає 3,3 кг при висоті 47 см, алюмінієвого - 2,9 кг з висотою 52 сантиметри. Насолодитися цим витвором користувачі зможуть вже в жовтні.

Фото, відео