Для зарядки гаджетів компанія Magic-Pro створила USB-хаби

Для зарядки гаджетів компанія Magic-Pro створила USB-хаби

Виставка Computex 2015 традиційно радує шанувальників новинок в світі техніки різними цікавими розробками. Не обійшли увагою і компанію Magic-Pro з її USB-хабами, призначеними для заряджання портативних гаджетів.

Пристрій називається Magic-Pro Power Station Super 4 і оснащений 4 портами USB. Крім того апарат дозволяє зробити процес зарядки акумулятора комфортним. З чотирьох слотів, два в автоматичному режимі можуть встановити напругу на рівні 9 або 12 В, що дозволяє зробити процес зарядки смартфона більш швидким. На третьому порті цей показник встановлений на позначці 5 В і 2,4 А, в той час, як четвертий порт працює на показниках 5 В і 3 А. Крім USB-хаба в комплект входить шнур micro-USB і пристрій для зарядки гаджетів прямо в автомобілі. Очікувано, пристрій з'явиться у продажу ближче до кінця червня.

Також компанія показала «молодшого брата» новинки під назвою Charging Station Cube. Його габарити 50x50x41 мм і також є 4 порти USB 2.0. А для справжніх профі Magic-Pro створила збільшений варіант зарядки - Power Station 10+. Апарат пропонує цілих 10 портів і з його допомогою можна одночасно зарядити цілий арсенал мобільних пристроїв.

Загалом можливостей для вибору маса, головне дочекатися коли USB-хаби з'являться у продажу і дізнатися їх підсумкову вартість.

Фото