Dune HD випустила медіаплеєр SOLO 4K з підтримкою HEVC 4K

Dune HD випустила медіаплеєр SOLO 4K з підтримкою HEVC 4K

Нова модель медіаплеєра SOLO 4K від компанії Dune HD вже з'явилася у продажу. Пристрій підтримує відтворення відео в якості 4K Ultra HD.
В основі медіаплеєра Dune HD SOLO 4K лежить процесор Sigma Designs SMP8758 з підтримкою відтворення відео з роздільною здатністю 4К. Такий чіп має в 4 рази більшу продуктивність, ніж процесори в попередніх поколіннях Dune HD. Більше того, плеєр може підвищити якість звичайного контенту до рівня 4K або Full HD.
Нові стандарти в кодуванні відео дозволяють значно поліпшити передачу кольору і її якість. Кожен компонент кольору тепер складається з 10 біт даних (раніше було 8 біт), і цей факт дозволив збільшити кількість відтворюваних кольорів до 1 млрд. До речі, Dune HD SOLO 4K дозволяє переглядати контент в 2D і 3D Blu-ray форматі. Новинка без проблем відтворює контент як з інтернету, так і з локального джерела (флешки).
Dune HD SOLO 4K оснащений дводіапазонним модулем Wi-Fi 802.11b / g / n / ac (2,4 ГГц + 5,0 ГГц) з 2-ма антенами. Є також порт Ethernet і тюнер DVB-T / T2.
У новинці є підтримка функції Dual boot, що дозволяє завантажити один з програмних медіаплеєрів, що працюють на ОС Android або Linux. Є і контролер Z-Wave, який забезпечує взаємодію SOLO 4K з системою розумного будинку.