Erover BS01A – офісний помічник

Erover BS01A – офісний помічник

Такий популярний вид транспорту як сігвей з'явився на початку 2000-х років. Гаджет стрімко отримав всесвітнє визнання і підштовхнув розробників для створення цікавих концептів. І найвдалішим з них став гіроборд. 

Міні сігвей або гіроборд вийшов на ринок менше 6 років тому. Серед усього розмаїття моделей виділяється Erover BS01A – легкий, зручний і економічний транспортний засіб. 

Erover BS01A розроблений спеціально для офісного або домашнього використання. Гаджет відмінно себе зарекомендував у поїздках по великому офісу, території будинку, а також на вулиці, в парках, скверах і навіть у лісі. Більше того, новинка вважається однією із найкомпактніших серед гіробордів. Її вага становить всього 10 кілограмів.

Erover оснащений системою самобалансування, виконаної у вигляді електромоторів з набором гіроскопічних датчиків. Все це забезпечує просте і зручне управління, що особливо важливо для новачків. Загальна потужність електродвигунів 700 Вт, максимальна швидкість – 10 км/год. Гаджет витримує навантаження до 100 кілограмів. Завдяки ємному акумулятору без додаткової підзарядки можна покрити відстань у 30 км, а відновити заряд акумулятора всього за 2 години.