Fogo Adventure Gadget – все в одному

Fogo Adventure Gadget – все в одному

Новинка від розробників недавно з'явилася на kickstarter, але вже стала мега популярною. Гаджет вміщає в себе все, що може знадобиться на відпочинку: обмін смс, рацію, ліхтарик, компас, навігатор і навіть Bluetooth. Але однією з найбільш корисних функцій даного апарату, безперечно, є наявність порту USB і здатність заряджати телефон або планшет в будь-якому місці і в будь-який час.

Як запевняють автори новинки, разом з Fogo Adventure Gadget користувачі можуть бути спокійні вирушаючи в похід, адже хто не хоче завжди залишатися на зв'язку і не турбується про те, що батарейки в ліхтарику сядуть або гаджет розрядиться в самий невідповідний час.

Потужність лампи 1000 люмен, при цьому вона виглядає як звичайний ліхтарик, прихований під гладким, водонепроникним корпусом. Завдяки навігатору і шагометр ви легко відстежити свій маршрут і не заблукаєте в лісі.

Fogo легко зарядить ваш мобільний гаджет завдяки наявності порту USB. Пристрій сумісний практично з усіма гаджетами і проблем з їх зарядкою не виникне. При всіх своїх перевагах, гаджет важить всього 198 грам без батарейок і 255 грам з батарейками і до того ж не займає багато місця.

Попередня вартість Fogo 89 доларів. Замовлення можна зробити вже зараз, а якщо проект збере потрібну кількість коштів, то зовсім скоро вийде в масове виробництво.

Фото