Гарнітури Sennheiser CX 1.00, 2.00, 3.00 – просто і надійно

Гарнітури Sennheiser CX 1.00, 2.00, 3.00 – просто і надійно

Проста і надійна гарнітура для мобільних пристроїв вимагає пильної уваги, але поспіх часто призводить до невірного вибору. Щоб черговий похід за гарнітурою для смартфона не перетворився на довгі прогулянки по торгових залах, вирушайте за покупкою гарнітури Sennheiser CX.
Всі аксесуари лінійки відрізняються відмінною якістю звуку без шумів і спотворень. При цьому вони дуже комфортні і комплектуються насадками різних розмірів, гарантуючи високий рівень поглинання шуму.
Ставши власником такої гарнітури ви отримаєте багато переваг, і насолоджуйтеся усіма стилями музики – від ритмічної до важкої, рокової. Крім того аксесуар виконує роль гарнітури, що робить Sennheiser CX ідеальним рішенням для власників смартфонів. Дуже чутливий вбудований мікрофон дозволяє з комфортом спілкуватися зі знайомими, не підносячи його до рота. Змінні вкладиші різного розміру дозволять ефективно усунути зовнішні шуми і добре чути співрозмовника.
Кожна гарнітура Sennheiser зроблена як для iOS, так і Android і всі вони, незалежно від версії мають тривалий термін експлуатації. А якщо з'єднати всі ці якості з оригінальним дизайном, то вийде відмінний варіант на всі випадки життя.

Фото