Google вдвічі збільшив час роботи в режимі очікування нового Android

Google вдвічі збільшив час роботи в режимі очікування нового Android

Конференція в Сан-Франциско пройшла вдало: компанія Google представила світу нову ОС - Android М.

Платформі додали понад двісті оновлень, головне місце серед яких дісталося технології Doze. Остання призначена для «дозування» енергії батареї пристрою шляхом відстеження фонових додатків. Цей крок дозволить продовжити час автономної роботи акумулятора і збільшити в 2 рази. Корпорація додала в Android М додаток Google Photos, головне завдання якого надати користувачам необмежене місце для зберігання мультимедійних файлів у хмарі. Ще одна цікавість в новому Андроїд - сканер відбитків пальців. Додався Android Pay - вбудований сервіс, який дозволяє з ще більшою зручністю оплачувати покупки, за умови такого терміналу в магазині.

Решта нововведень не менш цікаві. Вдалою вважається функція окремого регулювання гучності будильника, дзвінка і музики. Розробники розширили функцію Google Now, яка викликається буквально з будь-якого місця ОС.

Android М стане заміною використовуваної сьогодні ОС Android Lollipop. Що стосується графічного інтерфейсу, то він залишився без змін. Так що відмінності версії стосуються додатків та функцій.

Доступ до Android М у розробників з'явився вже зараз, проте поставити на нові гаджети поки не можна. Єдиний пристрій, який працює на базі Android М - останнє покоління Nexus. Масове оновлення стане доступним користувачам лише в третьому кварталі цього року.

Фото