GranClair 3D – нове захисне скло для iPhone 6 і 6 Plus

GranClair 3D – нове захисне скло для iPhone 6 і 6 Plus

GranClair 3D – новинка від розробників з США, розроблена спеціально для смартфонів iPhone останнього покоління. Головна особливість скла – його злегка вигнута форма, що дозволяє плівці отримати ідеальну сумісість з телефоном і покрити екран без бульбашок і прогалин.
Розробники запевняють, що всі стандартні захисні скла створюються з цільного матеріалу і вони не дуже щільно прилягають до смартфону. В результаті при падінні гаджета скло не зможе повноцінно захистити дисплей iPhone 6. А ось GranClair 3D це під силу.
В якості матеріалу автори використовували Gorilla Glass 3, так як це найміцніше скло на сьогодні. Аксесуар розміщується по всьому смартфону – від краю до краю, а також має ефект 3D.
GranClair 3D не тільки гарантує повну стійкість до ударів, але і може похвалитися водонепроникністю. Скло практично непомітне на екрані, не впливає на точність сенсора і стане надійним помічником в експлуатації гаджета. Так як новинка призначена для точного покриття всього дисплея, то вона виготовлена в 2-х кольорах – чорному і білому і зовсім скоро з'явиться можливість замовити одну з них.
Проект чекає запуску на kickstarter і вже 19 червня почнуть збирати кошти на його повноцінну реалізацію. Ціна новинки приємно здивує, очікується, що GranClair 3D можна купити по передзамовленню приблизно за 25 доларів.

Фото