IFA 2015: Dell Alienware стали ще потужнішими

IFA 2015: Dell Alienware стали ще потужнішими

Головна увага всіх шанувальників комп'ютерів та електроніки зараз зосереджена довкола виставки IFA 2015, на якій відомі (і не дуже) виробники показують свої нові розробки і нові рішення.
Компанія Dell теж відзначилася в Берліні і показала світу оновлені версії ноутбуків Alienware 13, 15 і 17, в кожному з яких за заявою виробника з'явилося більше 20 цікавих оновлень і поліпшень.
Ключове нововведення полягає в патентованій системі Dynamic Overclocking, яка аналізує дані по температурі процесора в безперервному режимі і підтримує його продуктивність в допустимих межах. Також, оновлення торкнулися роз'ємів USB – тепер в ноутбуках Dell є порти USB 3.1 і Thunderbolt 3.
Крім того, лептопи Alienware оснащені гігабітними Ethernet-контролерами Killer Wireless-AC 1535 і Killer E2400, завдяки яким можна отримати більшу швидкість з'єднання з мережею для комфортної гри по інтернету, стріму і перегляду потокового відео в якості HD.
Особливість оновленої моделі Alienware 17 – дисплей формату Ultra HD з технологією IGZO. Це забезпечує більш високу чіткість зображення і знижує енергоспоживання. Ця ж технологія використовується в сенсорному екрані QHD+ моделі Alienware 13. До речі, в Dell похвалилися, що Alienware 15 є єдиним ноутбуком з вбудованим графічним контроллером AMD Radeon R9 M395X.

 

Фото