Інженери створили водонепроникну сонячну батарею The Badger

Інженери створили водонепроникну сонячну батарею The Badger

Відправляючись в похід не в останню чергу потрібно подбати про портативну акумуляторну батарею, яка буде підтримувати ваш гаджет у робочому стані. Стандартний варіант підходить, якщо ви поїхали на вихідні, а що робити якщо відпустка планується мінімум на тиждень?
Інженери з Brown Dog Gadgets подумали і вирішили, що обов'язково сподобається любителям подорожей сонячна батарея, та не звичайна, а водонепроникна!
Даний девайс не тільки відрізняється міцністю і компактністю, але і легко справляється з надлишком вологи, а все завдяки сумісному стандарту IP65. Так що якщо ви раптом потрапили під сильний дощ або вирішили перейти річку вбрід, на працездатність The Badger це ніяк не вплине. Крім іншого, новинка легко виконає роль чохла для гаджета – спеціально для цього інженери зробили корпус батареї складним.
Заряджати свій мобільний пристрій можна через порт USB. При цьому, процес зарядки не займає багато часу. Також в The Badger є модуль вимірювання напруги і додаткові акумулятори, однак варто враховувати, що вони не вбудовані в саму батарею, а приєднуються окремо.
Розробники вже запустили процес збору коштів, так що можливо, пройде зовсім небагато часу і ми зможемо побачити цей витвір наживо. А поки доводиться задовольнятися даними в інтернеті і сподіватися, що акція на Kickstarter пройде успішно і ідея The Badger отримає продовження.

Фото