iPhone 6 отримає новий чохол, що виробляє енергію прямо з повітря

iPhone 6 отримає новий чохол, що виробляє енергію прямо з повітря

На цей раз постаралися американці, які запропонували новим «яблукам» цікаве рішення проблеми гаджетів, що постійно розряджаються.
Стартап-компанія Nikola Labs стала розробником цього диво-чохла, вартість якого складе всього 99 доларів. Презентували новинку в Нью-Йорку на конференції TechCrunch Disrupt.
Пристрій перетворює радіочастоти, наприклад, сигнали Wi-Fi, Bluetooth в електрику і тим самим збільшує заряд батареї гаджета. Розробка працює не тільки з радіочастотами інших смартфонів, але і роутерів, комп'ютерів, планшетів.  Правда, чохол не може похвалитися пасивним накопиченням енергії, і заряджає гаджет безперервно.
Засновник компанії Уїлл Целль в інтерв'ю виданню IBTimes сказав, що для мобільних пристроїв цього століття потрібні більш просунуті технології. Сучасні мобільні пристрої майже всю вироблену енергію просто викидають у повітря. Ось розробники і знайшли спосіб перетворювати її в щось корисне. Таким проривом і став чохол від Nikola Labs. Згідно з попередніми даними цей аксесуар здатний збільшити заряд акумуляторної батареї на цілих 30 відсотків.
Для того, що ідея була втілена в життя, компанія запатентувала відразу два технологічних нововведення: спеціальну антену і трансформатор. У першому випадку, антена збирає всю енергію з радіочастот, у другому, трансформатор перетворює цю енергію в електричний струм.
Хоч подібне вже винаходили інші компанії, у Nikola Labs, вийшло показати світові перший в своєму роді комерційний продукт, який зовсім скоро з'явиться на прилавках магазинів.
Продажу «розумного» чохла повинні початися вже восени, але що з цього вийде, поки невідомо.

Фото