Винахідники створили пластир, який блокує біль

Винахідники створили пластир, який блокує біль

Автором смарт-пластиру став американський розробник Шон Рахімі. Пристрій одержав назву Cur, і покликаний блокувати больові відчуття за допомогою електричного заряду. Розробка повинна побачити світ вже в кінці цього року.

Шон Рахімі - фахівець в області біоінженерії. Він здогадався використовувати при створенні Cur транскутанну електричну нервову стимуляцію - спеціальну технологію. Пластир знімає больові відчуття, відправляючи електричний заряд на нервову систему. Для отримання ефекту, пластир поміщають на запаленій ділянці і через нього впливають електричним зарядом слабкої сили. На внутрішній стороні новинки розміщені вбудовані електроди, вони ж передають заряд. Мета такого заряду в стимуляції нервової системи та блокуванні відправки до мозку сигналів про біль.

Суть методу проста - інформацію від нервових закінчень мозок не отримує, біль не «реєструється».

Користувач самостійно регулює інтенсивність заряду. Це робиться через спеціальні вбудовані кнопки, або через мобільний додаток. Бажаючі можуть зробити попереднє замовлення смарт-пластиру. Його заявлена ​​вартість - 149 доларів. Крім пластиру, до покупки додається зарядний пристрій і захисний чохол, ну а колірну гамму покупець вибере на свій розсуд.

Автор вже подав заявку на сертифікацію пластиру. Якщо пройде гладко, масовий продаж стартує вже грудні 2015 року.

Фото, відео