Карту пам'яті і картрідер нового покоління представила компанія Kingston

Карту пам'яті і картрідер нового покоління представила компанія Kingston

Новинка створена спеціально для фотографів і допоможе зробити процес зйомки ще приємнішим і комфортнішим.

Назву картрідер отримав HS4 All-In-One Media Reader. Пристрій став вже четвертим поколінням серії. Оновлений формат і багатофункціональність гарантують підтримку основних форматів карт пам'яті, в тому числі і SD-карт нового покоління UHS-I/UHS-II і CF Type I/II (UDMA 0-7).

Основний інтерфейс картрідера - USB 3.0, але він як і раніше зберіг сумісність з USB 2.0. Картрідер дозволяє із зручністю створювати копії потрібних файлів на комп'ютері, при цьому максимальна швидкість передачі даних становить 5 Гб/с, а це швидше в 10 разів, ніж в попередньому поколінні. Аксесуар має маленький нікелевий корпус.

Крім картрідера, Kingston похвалилися новою моделлю карти пам'яті CompactFlash Ultimate 600x, створеної спеціально для фотографів. Ємність карти становить 64 Гб при швидкості запису/читання 90 Мб/с. Такі показники гарантують безперебійну серійну зйомку не тільки фото, але і відео в HD-якості.  До речі, відновити пошкоджені або випадково видалені файли тепер стало можливо завдяки програмному забезпеченню MediaRECOVER.

Незважаючи на те, що ім'я виробника вже говорить саме за себе, картрідер отримав 2 роки гарантії і безкоштовну технічну підтримку, а карта пам'яті CompactFlash Ultimate 600x – довічну гарантію.

Фото