Карту пам'яті з функцією шифрування даних представила KINGMAX

Карту пам'яті з функцією шифрування даних представила KINGMAX

Аксесуар отримав назву Sycret Text і він здатний забезпечити безпеку ваших даних, що зберігаються на мобільному пристрої. Однак ця цікава функція не працює сама по собі, а тільки в зв'язці зі спеціальним додатком Sycret Text, який встановлюється на смартфон або планшет.

Ємність карти пам'яті - 32 Гб. Чіп захищає сертифікат безпеки Common Criteria EAL 5+, що забезпечує шифрування даних по військовому стандарту. Новинку успішно випробували вчені Американського національного інституту стандартів і технологій. Вердикт свідчить, що тепер користувачі можуть зберігати різну конфіденційну інформацію на карті Sycret Text.

Спеціальний додаток дає можливість власникам пристроїв на Android шифрувати будь-який тип файлів, незалежно від того, документи це чи картинки і відеофайли. При цьому не обов'язково підключаться до спеціальних каналах і проводити складну процедуру шифрування - пристрій все робить автоматично.

Крім того, додаток Sycret Text відкриває доступ до обміну зашифрованими смс-повідомленнями і якщо хтось спробує подивитися переписку з іншого пристрою, побачить тільки нескладні символи.

Фото