Компанії Lenovo і Microsoft анонсували новий спільний проект

Компанії Lenovo і Microsoft анонсували новий спільний проект

Міжнародна технологічна конференція Lenovo Tech World дійсно вдалася: компанії Lenovo і Microsoft розповіли про новий спільний проект, який оптимізує пошукові запити. В ньому задіяні платформи Cortana і REACHit. Проект розроблений спеціально для пристроїв, що працюють на Windows 10 і дозволяє використовувати нові можливості пошуку на планшетах і комп'ютерах виробництва Lenovo. Інтеграція однієї платформи на іншу дозволяє власникам гаджетів з великою зручністю шукати потрібні цифрові дані на своїх пристроях.
Cortana є віртуальним цифровим помічником для кожного, працюючого на Windows 10 апарату (в тому числі смартфони). Головне його завдання: виконання голосових і текстових команд. Спільно з REACHit можливості пошуку значно розширюються, так як процес проходить з використанням унікального ІПН Lenovo, який компанія присвоює кожному користувачеві однойменних пристроїв. Утиліта REACHit відкриває доступ до хмари, на якому користувачі зберігають свої файли, зв'язаних ПК і планшетів, а також електронною поштою.  Все це дозволяє вам отримати потрібну інформацію з іншого пристрою, за умови, що воно також працює на Windows 10.
Простіше кажучи, якщо ви зі свого планшета Lenovo вирішили знайти відео, що збереглося на ноутбуці цієї ж марки, то не потрібно відкривати комп'ютер і переносити файли через флешку – головне знати, як називається файл, дату його додавання і папку, в якій він знаходиться, і Cortana і REACHit зроблять все за вас.
Проект вийшов не тільки цікавим, але і корисним, так як ОС Windows 10 набирає популярність, так і гаджети Lenovo не на останньому місці в списку затребуваних пристроїв.

Фото, відео