Компанія Narrative представила нову камеру Clip 2

Компанія Narrative представила нову камеру Clip 2

В компанії Narrative анонсували випуск другого покоління компактної автоматичної камери Clip 2.

Аксесуар отримав вид компактного об'єктива вагою 20 грам, зі спеціальною заклепкою. Камера стала наступником оригінальної моделі, яка так полюбилася користувачам. Narrative Clip 2 знімає в автоматичному режимі світ навколо вас, так що ви не пропустите жодного моменту. Аксесуар поміщається на одяг через використання надійної кліпси.

Головна відмінність камери від пристрою першого покоління в поліпшених характеристиках, що дозволяють робити прийнятні фото навіть в невдалих погодних умовах і при поганому освітленні. Покращилася якість знімків (8МП) і кут огляду, що склав 90 градусів. Фотографії камера робить через кожні 30 секунд й одразу відправляє знімки на мобільний додаток.

Об'єднання пристрою з гаджетом відбувається по Bluetooth і Wi-Fi. Крім цього, гаджет порадує користувачів довгим періодом автономного функціонування - 30 год. Без зарядки.

Попередня вартість камери становить 199 доларів США. Охочі вже можуть робити передзамовлення, однак поставки Narrative Clip 2 очікуються на початку вересня.