Mugen Power представили акумулятор підвищеної ємності для IPhone 6

Mugen Power представили акумулятор підвищеної ємності для IPhone 6

Компанія Mugen Power відома у всьому світі завдяки своїй корисній та якісній продукції – акумуляторним батареям підвищеної ємності. Всі, хто цікавиться новинками у світі техніки, напевно знайомі з виробником і якщо виникне необхідність обзавестися акумулятором, в першу чергу почнуть шукати серед асортименту Mugen Power.
Mugen Power 2100 мА/ч для IPhone 6 - нова розробка спеціально для свіжого гаджета Apple. Підключення батареї до смартфону забезпечує йому на 116% більше часу автономної роботи. Процес зарядки даного акумулятора трохи довший, ніж штатної батареї гаджета і може досягати 5-5,5 годин. Батарея зроблена у вигляді стильного чохла, який здатний значно збільшити час автономної роботи гаджета. При цьому в якості чохла Mugen Power виконує захисні функції і, треба сказати, справляється з ними більш ніж добре.
Mugen Power 2100 мА/ч для IPhone 6 - це не тільки потужна акумуляторна батарея, але і стильний чохол, що додає статусу вашому мобільному телефону.
Акумуляторні батареї Mugen Power – це не тільки потужність, але надійність і якість. Всі батареї сертифіковані і мають європейський сертифікат якості СЕ, а також повністю відповідають вимогам RoHS.

Фото