Незвичайний будильник Wake розбудить вас світлом

Незвичайний будильник Wake розбудить вас світлом

На жаль, сучасні будильники, якими б модними вони не були, мають недолік у вигляді гучного звуку, який будить всіх в кімнаті. Гаджети не розрізняють кому можна вставати, а хто може ще поспати, оглушаючи кімнату не надто приємним піліканням. Звичайно, можна відзначити «розумні» годинники з функцією персонального будильника, але не всі можуть спати з браслетом на руці, так і легкої вібрації часом недостатньо для досягнення потрібного ефекту.
З метою вирішити проблему і зробити так, щоб від будильника прокидався тільки той, кому потрібно і був створений стартап Wake – пристрій, який будить світлом.  Працює гаджет через вплив променів світла на конкретну особу, якій треба прокидатися, при цьому інша людина не прокинеться і продовжить спати.
На стелі або в голові ліжка встановлюється сама система, яку потрібно синхронізувати з телефоном. У комплекті з системою йде спеціальний фірмовий додаток. Від користувача потрібно встановити в програмі місце, де ви спите, а далі сенсори простежать за положенням тіла. У зазначений час пробудження, пристрій освітить променем ваше обличчя, причому поступово яскравість променя збільшується, так що рано чи пізно доведеться встати з ліжка. Є в Wake і особливий динамік з вузьконаправленим спікером, від чого звуковий сигнал чутний тільки вам.
Безперечною перевагою системи стало її автоматичне функціонування, яке означає автоматичне відключення будильника, якщо ви раптом прокинулися раніше. Ще один плюс Wake – тривалий час автономної роботи, що дозволяє встановити новинку і забути про неї на кілька місяців.
На даний момент придбати новинку можливості немає, але можна зробити передзамовлення, попередньо оплативши на Kickstarter 199 доларів.

Фото