Noki – «розумний» замок, не вимагає ключів

Noki – «розумний» замок, не вимагає ключів

«Розумні» замки з'явилися вже давно, але до цих пір не прижилися в світі гаджетів і так й  залишилися незатребуваними. Виробники не перестають розвивати цю сферу і сподіваються створити гаджет, який полюблять мільйони користувачів.

Цього разу, розробники створили замок з назвою Noki, який відкриває і закриває двері самостійно без участі рук. Це означає, що ключі до цього замка не потрібні, головне мати смартфон, який підключається до замка.

Noki працює спільно з замковими циліндрами. «Розумний» замок з'єднується зі звичайним і управляється через спеціальний мобільний додаток. Синхронізується Noki з телефоном через Wi-Fi і Bluetooth, а завдяки вбудованому в смартфон GPS, Noki знає, коли відкривати двері при наближенні і навпаки.

Встановити додаток для управління замком можна на смартфони iPhone і Android. Додаток дозволить отримати код доступу для вас і для рідних. Крім того, присутній логін, оповіщення при небезпеці, дані про статус самого замку та інше. Якщо раптом система дає збій, Noki відкривається за допомогою ключа, а додаткова система Noki Bridge відкриває доступ до управління замком віддалено, через інтернет.

Смарт-замок створений в Німеччині компанією з такою ж назвою - Noki. Поки що йде збір коштів на Kickstarter. Імовірно, гаджет побачить світ в грудні 2015 року, його вартість складе 139 євро.