Нова microSD-карта пам'яті SanDisk отримала об'єм 200 Гб

Нова microSD-карта пам'яті SanDisk отримала об'єм 200 Гб

Сучасні технології вже давно дозволяють користувачам знімати фото і відео найвищої якості. Це звичайно добре, але гаджети часто не мають достатнього обсягу внутрішньої пам'яті та й карти пам'яті не завжди допомагають. Власники гаджетів вже давно чекали, коли ж виробники зроблять ще більш ємну карту пам'яті і, здається, нарешті, дочекалися.
Компанія SanDisk взяла справу в свої руки і створила нову карту пам'яті об'ємом 200 Гб. Пристрій представили на виставці MWC-2015 і крім розміру, карта отримала досить довгу назву - SanDisk Ultra microSDXC UHS-I Premium Edition.
У новій карті використовувалася та ж технологія, що і для її попередниці на 128 Гб. Пристрій зберегло колишній стандарт microSDXC UHS-I, а також колишню технологію. Обсяг карти збільшений за рахунок використання нового виробничого процесу, який допоміг збільшити щільність розташування даних на тому ж місці.
Швидкість передачі і прийому інформації склала 90 Мб/с. Модель SanDisk Ultra microSDXC UHS-I Premium Edition головним чином передбачає можливість використання її в гаджетах, що працюють на ОС Android.
Серед усіх переваг, у цієї карти є один істотний мінус – за таке задоволення доведеться викласти приблизно 400 доларів.

Фото, відео