Новий тип акумулятора – тепер в 10 разів більше ємності

Новий тип акумулятора – тепер в 10 разів більше ємності

Сучасні гаджети мають потребують більш ємких батарей, ніж ті, які існують зараз. Багато розробників шукають шляхи для того, щоб збільшити ємність батарей, і вже є кілька цікавих розробок.
На цей раз нововведення в збільшеному терміні експлуатації батареї, в основі якої кремнієвий анод. Вчені досягли просто приголомшливих результатів: після тисячі циклів акумулятор зумів зберегти майже 100% своєї ємності. Очікується, що кремнієвому аноду під силу зробити ємність акумулятора більшою в 10 разів порівняно з літій-іонним.
Розробники вже не перший рік працюють над створенням надійного кремнієвого електрода, термін дії якого досить великий. Але кремнієвий електрод крихкий і швидко виходить з ладу. Для вирішення даної проблеми вчені вирішили використовувати при створенні анода настільки маленькі частинки кремнію, що їм просто не на що розпадатися. Як результат, ми можемо спостерігати структуру схожу на гранат. Завдяки такій структурі, електричний струм буде вільно протікати і забезпечить таким чином тривалий час експлуатації.
Тривалий період експлуатації дозволяє вже зараз використовувати акумулятор в комерційних цілях. Крім того, батарея здатна забезпечити значно більшу автономність у порівнянні з тими ж літій-іонними. А що з цього вийде залишається тільки чекати.