Новий бездротової модем Tenda AC15 з'явиться у продажу вже в грудні

Новий бездротової модем Tenda AC15 з'явиться у продажу вже в грудні

У компанії Tenda Russian представили новинку – двохдіапазонний роутер, який працює без кабелів - AC15. Апарат має підтримку бездротової технології Wi-Fi IEEE 802.11 ac і можливість передавати дані на швидкості 1300 Мбіт/с в частотному діапазоні 5 ГГц, і 600 Мбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц. Двоядерний процессор Broadcom і пам'ять типу DDR3 забезпечать плавне функціонування незалежно від того, включений перегляд потокового HD-відео або запущена «важка» онлайн гра.
Tenda AC15 має також підтримку технології фокусування сигналу Beamforming+, яка дозволяє посилити спрямований Wi-Fi-сигнал і знизити перешкоди від сторонніх пристроїв. Даний факт дозволяє вільно розгулювати по будинку з гаджетом в руках, не турбуючись про погіршення або втрату сигналу. В якості додаткової гарантії стабільності роботи, в корпус роутера вбудовано 3 потужні антени високої продуктивності.
Модем AC15 також можна використовувати для створення «хмарного» сховища даних якщо підключити апарат до через USB 3.0 до зовнішнього накопичувача, а вбудований сервер друку дозволить підключитися до принтера.
Tenda AC15 надійде в продаж вже в цьому місяці. Вартість новинки – 115 доларів.