«Одягаємо» – iPad і iPad mini разом з чохлами BoBo Bear і BoBo Bear mini

«Одягаємо» – iPad і iPad mini разом з чохлами BoBo Bear і BoBo Bear mini

Мобільні гаджети сучасним дітям зовсім не здаються складними, і діти часто розважаються на «іграшці» мами чи тата. І якщо малюкам власний планшет ні до чого, то більш доросла дитина зовсім не проти стати власником навіть найпростішої моделі.
Компанія OZAKI пішла назустріч маленьким шанувальникам гаджетів Apple і створила милі чохли у формі ведмедика для iPad і iPad mini. Матеріал чохла – нетоксична м'яка пупирчата піна, надійно захищає гаджет від пошкоджень. Не забули і про захист екрану, який при перенесенні накритий кришкою у формі ведмежої мордочки з тих же матеріалів.  Чохол дуже надійний і витримає вагу дитини, так що турбуватися про збереження гаджета не варто.
Крім того на аксесуар нанесено спеціальне антибактеріальне покриття, завдяки чому, малюк може жувати його без шкоди для свого здоров'я. Вушка новинки рухливі і легко перетворюються в стійку підставку. До речі в комплекті з новинкою йде ремінь, який можна приєднувати до моделі, перетворивши її в стильну дитячу сумочку. На чохлі є слот для стилуса, а також отвори для комфортного доступу до важливих кнопок.
Купити чохол можна вже сьогодні. Випускається він в 2-х кольорах: жовтому і коричневому, а також в 2-х модифікаціях – для планшетів iPad і iPad mini.

Фото