«Одяг» для Samsung Galaxy S6 – 5 кращих чохлів

«Одяг» для Samsung Galaxy S6 – 5 кращих чохлів

Новий смартфон Galaxy S6 не встиг вийти, а вже завоював статус одного з найбільш міцних телефонів. Незважаючи на це, завжди залишається ризик випадково подряпати його чи взагалі розбити. Як би там не було, даний гаджет, як і будь-який інший потребує чохла, а якщо він спеціально захисний, то ще краще.
Нещодавно був створений список з 5 кращих чохлів для Galaxy S6, які не тільки відмінно справляються зі своїми функціями, але і мають бюджетну ціну.
Відкриває його LUVVITT ULTRA ARMOR Case for Galaxy S6 – чохол з довічною гарантією від виробника.  Захист складається з трьох шарів – резинного бампера з захищеними кутами, полікарбонатною задньої кришки і додаткового захисного чохла. Ще одна цікава модель - i-Blason Armorbox Galaxy S6 case. Чохол не тільки захищає ваш смартфон з кожної сторони, але і володіє м'якою внутрішньою обшивкою з поліуретану. Задня панель зроблена з полікарбонату, прогумовані бічні грані, а зверху розташувалося міцне захисне скло.
URBAN ARMOR GEAR Case for Samsung Galaxy S6 – чохол із захистом військового стандарту MIL STD 810G-516.6, який забезпечує корпусу максимальний захист від пошкоджень і ударів. При цьому, матеріали корпусу дуже легкі, а дисплей смартфона надійно захищає протектор для скла.
Obliq Ultra Slim Fit Samsung Galaxy S6 Case – захисний чохол з цікавим дизайном. Результатом такого творчого експерименту став оригінальний чохол з пластику та металу. Останній призначений для максимального захисту гаджета від пошкоджень, а пластик з його шорсткою поверхнею вбереже смартфон від падіння з рук.
П'ятий чохол Spigen Tough Armor Case for Samsung Galaxy S6 зроблений з поліуретану з м'якою, відбиває удари поверхнею. З таким матеріалом, корпус гаджета надійно захищений від подряпин і потертостей. Зовнішня частина чохла оснащена спеціальною «ніжкою», що дозволяє зручно розміщувати Galaxy S6 для перегляду фільмів і використання гаджета як ноутбук.

Фото