Відчуйте всю повноту звуку разом з підсилювачем Uamp

Відчуйте всю повноту звуку разом з підсилювачем Uamp

Мініатюрний звуковий чіп, який не здатний впоратися з якісними гарнітурами, на жаль, встановлений на більшості сучасних пристроїв. Це призводить до того, що незалежно від використовуваного аксесуара, звук виходить плоским, та і просто «ніяким».
Проблему можна вирішити за допомогою портативного підсилювача Uamp.
Пристрій зроблено у вигляді маленької коробочки з алюмінію, в яку вбудований підсилювач. На вході відбувається подача слабкого звукового сигналу, а на виході розробникам вдалося добитися гучного і чистого звуку.
Згідно заяв розробників, стартап може посилити звук в 2,5 рази, додаючи 8 децибел гучності, при цьому відсоток спотворень майже нульовий – 0,01%.
На вході і виході Uamp встановлений порт типу «мініджек», так що підключити підсилювач до гаджету зовсім не складно.
Корпус новинки оснащений кнопкою налаштування еквалайзера, який можна налаштувати в одному з 4-х режимів:


- посилені баси
- посилені баси і верхи
- потокова музика
- режим користувача


Про активацію кожного конкретного режиму повідомляє певний колір вбудованих в корпус лампочок.
Скористатися новинкою можна для будь-якого гаджета, якому не вистачає гучності. Це може бути, як смартфон або планшет, так і аудіоплеєр і ноутбук. Більш того вивести сигнал можна як в навушники, так і в колонку або автомобільний програвач.
При всіх своїх можливостях важить Uamp 26 грамів, а його розмір 43х43х9 міліметрів. В режимі активного використання батарея підсилювача забезпечить 10 годин безперервної роботи.

Фото, відео