Намисто і гарнітура в одному? Легко!

Намисто і гарнітура в одному? Легко!

LG славиться своїми цікавими концептами, передовими технологіями і просто красивими гаджетами. Раніше найпопулярнішими продуктами компанії вважалися саме телевізори, холодильники, мікрохвильові печі. Але поступово, виробник ставав все більш популярним серед шанувальників гаджетів, зокрема смартфонів і планшетів. Дійсно, смартфони LG на сьогоднішній день вважаються одними з найбільш потужних, надійних, і вони отримали визнання серед користувачів.
Популяризація мобільних гаджетів відомого бренду принесла свої плоди. Але вона і змусила виробника зайнятися випуском аксесуарів до своїх творінь. Одним з таких доповнень до девайсів стала бездротова гарнітура LG Tone Pro.
Головною особливістю новинки стала її форма – аксесуар виконаний у вигляді намиста. Так що крім відмінного рішення для звільнення рук при дзвінках, гарнітура може стати стильною прикрасою. LG Tone Pro не заважає шиї, не здавлює і не натирає шкіру. Навушники у пристрої – вкладиші, що дозволяє не тільки зручно розмістити їх у вусі, але й захистити себе від зовнішніх шумів.  Чіткий і якісний звук досягається за рахунок використання системи Quad-Layer Speaker.
Аксесуар підтримує Bluetooth 4.1 і може встановити зв'язок практично з будь-яким мобільним пристроєм. Управління музикою проводиться вбудованими кнопками для запуску пісень і їх зупинки. Крім того, можна регулювати гучність, відповідати/скидати дзвінки та інше.
Акумуляторна батарея гарнітури LG Tone Pro забезпечує 11 годин постійного прослуховування музики, а на регулярні розмови вам відведено 16 годин. Даний показник дуже хороший, так як більшість подібних пристроїв мають дещо менші показники. В режимі очікування модель працює 23 дні. Повне відновлення заряду батареї займе приблизно 2 години.
Пристрій вагою всього 34,2 грама надійде в продаж вже в травні. Очікувана вартість – 70 доларів.

Фото