Philips Fidelio M2L – найкраще для найкращих

Philips Fidelio M2L – найкраще для найкращих

Нещодавно світ побачили нові навушники від Philips, призначені спеціально для пристроїв, що працюють на базі iOS. Вся справа в тому, що виробник замість стандартного 3,5 мм аудіовиходу використовував роз'єм Lightning, який використовується поки що тільки в гаджетах Apple. Новинка Philips Fidelio M2L оснащена 24-бітним цифро-аналоговим перетворювачем, є в ній і вбудований підсилювач.
Виробник заявляє, що навушники забезпечують найвищу якість звучання. Роз'єм Lightning дозволяє виключити перешкоди, перехресні шуми, які часом так заважають повною мірою насолодитися улюбленою музикою. Домогтися розширеного динамічного діапазону вдалося з допомогою 40 мм випромінювачів із встановленим неодимовим магнітом. У моделі відмінна шумоізоляція, яка досягається за рахунок закритого акустичного оформлення навушників.
У Philips Fidelio M2L вдало поєдналися виключна якість звучання разом зі стильним ергономічним дизайном. Тепер можна насолоджуватися ідеальним звуком, зручністю носіння і незвичайним зовнішнім виглядом, використовуючи одну пару навушників. Амбушюри зроблені спеціального піноматеріалу, який запам'ятовує форму вуха. Зовнішня сторона чашок покрита натуральною шкірою.
Навушники працюють на частоті 7-25000 Гц з максимальною вхідною потужністю 150 мВт і опором 16 Ом.
Єдиним мінусом у всьому цьому стала відсутність стандартного аудіороз'єму, адже насолодитися принципово новим рівнем звучання хочуть не тільки користувачів Apple. В іншому ж Philips Fidelio M2L гарні зі всіх сторін і стати їх власником безперечно варто.

Фото, відео