РТ-32 і РТ-33 – модні новинки

РТ-32 і РТ-33 – модні новинки

Столик для ноутбука – просто незамінна річ, що продовжує «життя» вашого комп'ютера дозволяє істотно заощадити гроші на покупку додаткових засобів.
Для тих, хто звик використовувати всі переваги техніки по максимуму, є відмінне рішення – багатофункціональний столик із розкладною конструкцією. Перевага новинки (крім самої конструкції) ще й у тому, що аксесуар можна використовувати як журнальний столик. А ще, ним комфортно користуватися лежачи на дивані, ліжку або сидячи на улюбленому кріслі.
У всій лінійці найпопулярніші моделі – це РТ-32 і РТ-33. Відрізняються вони між собою габаритами, крім того РТ-32 має два вбудованих килимка для миші – для лівші і для правші, а також підставку для склянки. Але і РТ-33 не позбавлена своїх переваг, хоча столик частіше вибирають жінки, ніж чоловіки. Аксесуар також має килимок для мишки, кут нахилу ноутбука можна регулювати, але його розмір трохи менший, ніж у «старшого брата». В решті, столики однакові.
Цікавий момент – в столики вмонтована підсвітка клавіатури і тепер для комфортної роботи вечорами не потрібно включати світло у всій кімнаті. А враховуючи безшумний вентилятор і міцну конструкцію без скрипу і люфту, можна сміливо сказати, що РТ-32 і РТ-33 знайдуть своїх шанувальників.

 

Фото