Sennheiser HD 630VB – краще від німців

Sennheiser HD 630VB – краще від німців

Навушники Sennheiser традиційно пропонують користувачам потужний якісний звук, і модель HD 630VB не стала винятком. У новинці ви знайдете все те, чого деколи так не вистачає іншим навушникам: високу продуктивність і величезні функціональні можливості.
Розробникам вдалося домогтися чистого, потужного звуку, який ідеально передає найменші деталі вашої улюбленої композиції. Примітно, що з Sennheiser HD 630VB музика буде звучати максимально реалістично. Частота навушників 10-42000 Гц забезпечує кристально чисте звучання з рівними частотами та глибокими басами.
Накладна конструкція не заважає навушникам бути портативними і їх комфортно завжди носити з собою. Гарнітура складається і поміщається в жорсткий чохол. Амбушюри Sennheiser HD 630VB м'які, їх легко змінити на інші. Крім того, користувач може регулювати наголов'я і підлаштовувати його під свої особливості. Модель оснащена широким спектром функцій, які дозволяють отримати від мобільного гаджета максимальну віддачу. У підсумку ви не помітите різниці між прослуховуванням композицій через комп'ютер або смартфон.
Новинка оснащена кнопками управління з допомогою яких можна регулювати гучність, перемикати композиції і використовувати навушники в якості гарнітури (є вбудований мікрофон високої чутливості).
Модель комплектується адаптером 6,3 мм, призначеним для сполучення навушників з системою HD 630VB. Так що можна з упевненістю відзначити, що новинка стане ідеальним варіантом не тільки для використання в дорозі, але і складе хорошу службу в ролі стаціонарних навушників.

Фото, відео