SGP представили захисну плівку Crystal CR для Apple iPad Air/Air 2

SGP представили захисну плівку Crystal CR для Apple iPad Air/Air 2

Власники планшетів як ніхто інший знають, що дисплею потрібен більш серйозний захист, ніж чохол-книжка. І хоча мало кому подобається користуватися захисними плівками, насправді вони просто незамінні. Адже нові планшети оснащені дисплеями такого типу, що їх заміна обійдеться досить дорого. Захисна плівка вбереже мобільний апарат від забруднень, потертостей, а спеціальне скло і від ударів.
Одним з кращих екземплярів для захисту екрану Apple iPad Air/Air 2 стала плівка SGP CRYSTAL CR. Для її створення використовувався матеріал еластомер, який отримав високу оцінку показників зносостійкості і міцності. З цією плівкою дисплей планшета надійно захищений і вам не страшні подряпини і сколи.
Розробники постаралися на славу і SGP CRYSTAL CR зовсім непомітна на гаджеті, моментально реагує на дотик як пальців, так і стилуса. При цьому аксесуар має мінімальну товщину, гарантує реалістичну передачу кольору і високоякісну картинку.  Новинка отримала олеофобне покриття, так що відбитки пальців практично непомітні, а ті, що все-таки з'являються, легко можна видалити.
На перший погляд, новинка цілком звичайна і виглядає як безліч інших. На ділі ж все зовсім інакше і SGP CRYSTAL CR стала однією з найкращих плівок для Apple iPad Air/Air 2.

Фото