Sony представили нову колонку - музичний «кубик» SRS-X11

Sony представили нову колонку - музичний «кубик» SRS-X11

Так як ринок портативної акустики пропонує все більше і більше моделей, для того, щоб домогтися успіху, розробникам доводиться придумувати нові дизайнерські рішення або поліпшувати технічні характеристики. Звичайно, можна просто створити продукт під відомим ім'ям, як це зробила Sony, а можна показати світові щось і справді революційне.
Портативна колонка Sony SRS-X11 не може похвалитися чимось унікальним, зате вона отримала оригінальний зовнішній вигляд – форму кубика і яскраві колірні рішення. Вага аксесуара всього 215 грам, а габарити 61х61х61 мм.  Колонка синхронізується з джерелом звуку через NFC і Bluetooth, і працює на відстані до 10 метрів від пристрою.
Акустика отримала потужність 10 Вт і може працювати в режимі відтворення до 12 годин. Також розробники поліпшили звук, додавши глибини басам, вмонтувавши пасивні випромінювачі.
З Sony SRS-X11 можна зробити стереосистему, просто послідовно з'єднавши пару цих колонок одна з одною, а все інше зробить функція BT Speaker Add.
Аксесуар виготовляється в 4 кольорах: білому, чорному, червоному і синьому.  В комплект також входить силіконовий ремінець, що дозволяє з комфортом носити колонку з собою і міцно закріплювати її в потрібному місці.

Фото, відео