Створено модульний чохол, що покращує функціональність телефону

Створено модульний чохол, що покращує функціональність телефону

У більшості випадків, звичайний чохол для смартфона не може запропонувати нічого, крім захисту гаджета від подряпин і в деяких випадках, падінь з невеликої висоти. Якщо вас це влаштовує – відмінно, в іншому ж випадку, ви завжди можете зробити свій смартфон більш функціональним з допомогою нового модульного чохла.
Новинка отримала назву Nexpaq. Вона цікава тим, що в чохол можна монтувати змінний модуль залежно від тієї або іншої потреби. Це може бути як додаткова пам'ять, акумулятор, так і світлодіодний спалах або навіть термометр.
Поки що новий чохол сумісний з кількома моделями: Samsung Galaxy S5, S6 Edge і iPhone 6, але розробники активно працюють над модифікаціями для інших не менш популярних смартфонів.
Чохол має акумуляторну батарею, ємністю 1000 мА/год, а також 6 слотів для підключення змінних модулів. До речі, ці універсальні модулі як для iPhone, так і для Samsung. Поки що творці представили 12 блоків, серед яких є навіть лазерна указка, алкотестер, термометр та датчик виміру вологості повітря.
Попереднє замовлення вже можна робити на сайті. Вартість чохла складає 89 доларів. Якщо у розробників все вийде, продажу чохлів почнуться вже в січні 2016 року.

Фото, відео