Створено пристрій, здатний поліпшити настрій

Створено пристрій, здатний поліпшити настрій

Зовсім нещодавно світ побачила нова розробка, здатна підняти настрій. Пристрій отримав назву Thync і являє собою компактний трикутний аксесуар, який розташовується на голові.
Новинка впливає на мозок, посилаючи мікроелектричні імпульси, які здатні поліпшити ваш настрій. Як стверджують творці гаджета, додаток на смартфоні дозволяє налаштувати той настрій, який ви хочете отримати. Thync дозволяє відчути себе бадьорим, веселим, зняти стрес і додати свіжості.
Ті, кому вже вдалося перевірити роботу гаджета на практиці, запевняють, що він здатний впоратися зі своїми функціями. Самі розробники називають аксесуар відмінною заміною кави або чаю і взагалі вважають його універсальним пристроєм для релаксу. Керувати Thync можна через спеціальний додаток для Apple iPhone, версії для пристроїв Android поки немає, але незабаром будуть. Пару гаджета зі смартфоном відбувається через модуль Bluetooth 4.0 версії BTLE. Додаток дозволяє настроювати апарат не тільки для заряду бадьорості, але і для розслаблення. Батарея забезпечує 1 год автономної роботи пристрою, чого більш ніж достатньо. Зарядити гаджет можна за допомогою кабелю USB.
Заявлена вартість Thync - 299 доларів. Чимало, але якщо враховувати, що підбадьоривши себе вранці з допомогою гаджета, ви не тільки підвищите працездатність, але і убезпечите себе від негативного впливу кави, воно того варто.

Фото, відео